≡ ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور ≡

     مانوک پرینت، تحویل سریع سفارشات را وظیفه مهم خود می‌داند و در این راستا علاوه بر استفادۀ ویژه از خدمات شرکت ملی پست ایران، تسریع هرچه بیشتر روند بسته‌بندی و آماده سازی مرسولات را در دستور کار خود قرار داده است. در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

     توجه: شروع روند پردازش، بسته‌بندی و ارسال سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در همان روز می‌باشد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

– نکات مهم:

– تمام سفارش‌های مشتریان محترم مانوک پرینت فارغ از ابعاد پوستر و محل تحویل آن کاملاً رایگان می باشد. از پرداخت هرگونه وجه به مأمور پست جداً خودداری فرمایید.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در همان روز سفارش بررسی شود و در صورت وجود هرگونه مشکل، یا ارسال ایمیل از طریق صفحۀ «تماس با ما» یا تماس با شماره ۰۹۱۲۰۲۵۹۵۰۵ این موارد به خدمات پس از فروش مانوک پرینت اطلاع داده شود. (تلگرام این شماره نیز برقرار است.)

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق، قابل استناد و حتماً دارای کد پستی باشد.